Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnak is van tartósan megnagy...

Másnak is van tartósan megnagyobbodott nyirokcsomoja? Lehet limfoma?

Figyelt kérdés
Idén februárban fedeztem fel a bal oldali kulcscsonti árokban egy 10x13 mm-es nyirokcsomot, felette picivel egy 7x3 mmeset. Azóta voltam 3szor nyaki nyirok ultrahangon, merete nem nőtt, biopszia nem indokolt. Voltam ezeken kívül gyomortukrozesen, mell es hasi ultrahangon, kétszer vervetelen, minden negatív. Ettől függetlenül en nagyon felek h akar limfoma, vagy vmi egyeb, m csak rosszakat írnak ilyennel kapcsolatban. Dec 7en megyek majd hematologiara is. A környezetem mar tok hülyének néz h milyen hipohonder vagyok.

2018. nov. 13. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az orvosok nem találnak semmit, de majd itt a gyakorin megmondják neked a tutit. Egy pszichológust is kérdezz meg a dologról szerintem.
2018. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ezek tok normalis meretek ne aggodj. Valszinu reaktiv nyirokcsomok. Mindenkinek van csak valaki mondjuk vaskosabb es nem erzi. Mas a testfelepites. Aki csontosabb mindent erez. De ha te husisabb vagy se ijedj meg mert mondom ezek tok normalis Meretek.
2018. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért majd írj mi van. Én hasonlóképp vagyok. Gerinc MRI-n leírta a doki, hogy megnagyobbodott hasi nyirokcsomók további vizsgálatokat igényelnek. De nem írta, hogy hány meg mekkora. Vérkép negatív. Elmentem egy hematológushoz, azt hittem körberöhög, de kiírt CT-t, és azt mondta, hogy van a hónaljamban is. Én keresem, de nem találom. Félek, mi lesz ebből, szerintem teljesen vaklárma az egész, semmim nem fáj.
2018. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem venném fél vállról a dolgokat. Mindenképp mennék hematológiára. Én másfél évig húztam a dolgot. Hétfőn volt a 10. kemoterápiás kezelésem és még van kettő. Ha nem múlik mindenképp menni kell, ha meg nő azonnal orvos. Nekem sem fájt semmim, sőt teljesen jól éreztem magam.

25/N

2018. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dec 7en megyek hematologushoz. Nekem sincsen semmi mas tunetem, csak a nyirokcsomo. Nálad is ez volt?


Remelem, mihamarabb meggyogyulsz!!!

2018. nov. 14. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy vagy? Mit mondtak a hematologian?
2019. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi komoly, mindenhol megvizsgáltak többször is, elengedtem a dolgot, valószínűleg en porgettem tul agyban.
2019. ápr. 2. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!