Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon izgulok és hipochonder...

Nagyon izgulok és hipochonder vagyok. Már agydaganatot, magas vérnyomást és mindent beképzeltem. Többi lent van. Hererák?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol lent? :D Ezt is beképzelted, hogy tényleg ott van lent vagy mi? :D
2018. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy már 1 hónapja lassan ilyen húzó érzés érzek a ágyékomban, és lehet hogy nem is az ágyékomban hanem a lábamban!! És nagyon félek utána olvastam hogy mik a hererák tünetei, és ilyenkor beképzelek ezeket.. Például olvastam azt hogy ilyen húzó érzés a herében.. ezt is beképzeltem.. nagyon fiatal vagyok, privátban leírom a koromat. Kérem akinek hererákja volt/van, kérem segítsen, mert már beleőrölök ebbe... Amúgy a herémmel csak az 1 zavaró dolog van hogy nagyon lógnak.. nem tudom elmondani csak egyszerűen annyira lógnak már hogy egymásnak ütközik a két here és az fáj néha. És olvastam azt is ha 2 hétnél tovább tart az hogy fáj az ágyék, stb.. akkor orvos. Na de anyám tudja hogy hipochonder vagyok ezért nem visz el, mert tudja (vagyis azt hiszi) hogy nincs bajom
2018. nov. 15. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt egy hererákos ismerősünk, megműtötték, jól van. Viszont amikor ez történt vele, kivétel nélkül az összes haver ilyeneket diagnosztizált magán hirtelen, mindenki nézegette a tükörbe, meg fogdosta stb. A legdurvább nekem volt, mert hasonló dolgokat éreztem mint te. El is mentem urológushoz, megnyugtattak. Viszont egy kezdődő visszértágulatot felismertek, de azóta sem foglalkozom vele különösebben...
2018. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél el pszichiáterhez.
2018. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A válaszodból kiderül, hogy még fiatal vagy (gondolok arra, hogy anyud vinne amúgy orvoshoz). A hererák extrém ritka fiataloknál, rendszerint 40 felett jelentkezik. Plusz, a hererák nem okoz nagy fájdalmat, hanem egy csomót éreznél a herezacskódon belűl, ami nem a heréd része. Ha nagyon félsz tőle, óvatosan tapogasd át a zacskót, és ha egy borsó-szerű dudort érzel benne, akkor kezd csak el aggódni.


Amúgy, ha ennyire félsz a betegségektől, akkor felkereshetsz egy pszichiátert, vagy használj egy közkeletűbb ellenszert: olvass. És itt nem a tudasfaja.com meg egyéb színvonalas "10 étel ami eltünteti a rákot" tipusú cikkekre gondolok, hanem tényleges orvosi oldalakra. (Pubmed, Webbeteg, Novák Hunor stb.)

2018. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Az olvasáshoz az is beletartozik, hogy nem csak a tüneteket nézed meg, hanem a kórképet magát. És statisztikákat főleg. A rák viszonylag ritka 14-50 év között (nem lehetetlen, de ritka) és bizonyos rákfajták még ritkábbak. Plusz, minden betegségnél van szinte rizikócsoport, azaz, olyan emberek, akik különösen veszélyeztetettek (pl. hasnyálmirigyráknál az alkoholisták, vagy tüdőráknál a dohányosok). Olvasd el ezeket, és kevésbé fogsz félni.


Mellesleg, a legjobb védekezés, amit tehetsz mindenféle betegség ellen, a kiegyensúlyozott, egészséges életmód: ne dohányozz, mértékkel igyál, aludj napi 8 órát, kerüld a stresszt, mozogj hetente legalább kétszer egy órát, kerüld a nehéz és egészségtelen ételeket, és szedj táplálékkiegészítőket (napi 1 multivitamin már csodákat tesz).

2018. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez fordulhatnál vicc nélkül
2018. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

alapvetően lehet én is pszichiátert mondtam volna mert már én is hipochondrián kezdtem gondolkodni, el is mentem és felírt egy gyógyszert, a neve rexetin.

Namármost, csalódtam ugyanis érdemben nem foglalkoztak a problémámmal, felírt egy gyógyszert hogy egy hónap múlva menjek vissza hogy hatott e.

Szóval nagy dologra ne számíts, bemennél, beszélgetnétek egy kicsit hogy a bizalmadba férkőzzön és felírna valami SSRI alapú készítményt, amitől simán végleg impotens is maradhatsz, persze ezt nem fogja mondani, sem azt hogy függőséget okoz.


poén az egész dologban hogy y én előtte és utána is vártam még vizsgálatokra, de egészen az utolsó vizsgálatig nem találtak semmit, az utolsó vizsgálatnál meg fény derült az egész dologra, hogy szervi probléma ami több szervre is kihatással van, az aa nagyokos pszichiáter meg csak azt erőltette hogy ezt tuti beképzelem mert ilyen nincs, aztán meg olyan gyógyszert írt fel mi egész életemet hazavágta volna.


Amennyiben egy eletre kasztralni akarod magad es gyogyithatatlan agyi-idegrendszeri karosodasoktol szeretnel szenvedni, egyedul akkor ajanlom a mergezo es kamu pszichiatriai szerek szedegeteset:


[link]

2018. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Béla211 ***** válasza:

Hülyeséget írnak a hererák elő fordulásával kapcsolatban. Ez a betegség pont a Fiattal férfiakat érinti. Leggyakrabban 20-25 év közöttiek szenvednek ebben a betegségben. Igazából egy kontroll nem árt évente egyszer 15 éves kortól.

Ugyan úgy mint a nők elemnek nő gyógyászhoz a férfiaknak is el kéne menni évente urológushoz. Először főleg a hererák miatt 40 év felett meg a prosztata rák miatt. ugyan akkor hozzá teszem valószínűleg nincsen semmi bajod.

2018. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A hererák 40 alatt jelentkezik jellemzően.
2022. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!