Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögésnél mennyire hatásos a...

Köhögésnél mennyire hatásos a mezei kakukkfű tea? (Aki már használta olyan irjon? )

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Kamillatea mézzel eredményesebb, de ártani nem árt semmilyen tea.
2018. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A kohogéscsillapító gyógyszerek hatóanyaga is a kakukkfü - szóval ugyanannyira hatásos a tea, mint a "hivatalos" gyógyszer - a különbség annyi, hogy abban alkohol is van, a teában meg nincs.
2018. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jó. Úgy csinálom, hogy egy edényben cukrot karamellizálok, meleg vízzel felöntöm (óvatosan, mert a cukor nagyon forró, gyorsan visszahűti a meleg víz is, és sistereg!). Ha forr, akkor teszem bele a kakukkfüvet teatojásban.

Így ízre is itatóbb, és hatékonyabb hurutoldó.

2018. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta eredménnyel használom, sokkal jobban szeretem tea formájában, mint a patikában kapható szuszpenzióként. Fontos tudni, hogy eleinte (akár a patikai!) köptet, hogy segítse a lerakódásokat feljönni.
2018. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Remélem valóban hatásos.

2018. nov. 16. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint 15 éve csak ezt használom, sokkal jobb, mint a gyógyszertári szerek.
2018. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem használt.
2018. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem használt, akkor azért, mert nem a köhögés a bajod, hanem az csak tünet és valami komolyabb fertözésed van.
2018. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!