Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség és a munka, ki...

Pánikbetegség és a munka, ki hogy birkózik meg vele?

Figyelt kérdés
Több éve szenvedek ebben agorafóbiával keverve, hol jobb hol rosszabb. Jártam vele dokihoz őszintén ingadozó a javulás tehát úgymond egy fél xanax-al naponta elvagyok nem kell hozzá antidepi. De a régen ért traunák miatt továbbra is félek egy messzebb távi utazástól. Egyszerűen attól hogy nincs segítség és hogy ismeretlen helyen vagyok. Emelett folyamat próbálok a közelben munkát vállalni, de nem sikerül. Ti hogy bírkóztok meg ezzel, aki hasonló helyzetben van ?
2018. nov. 16. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem dolgozom, bár nem csak pánikbetegségem van.(Escitilt, és medazopamot szedek rá)
2018. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh akkor előre is jobbulást neked!
2018. nov. 16. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig jobban tennéd, ha AD-t szednél. Én is úgy voltam vele, hogy el köszörülök nyugtatóval, majd csak jobb lesz, de hülyeség volt annyit várni. Csak még rosszabb lesz, nálad is. Mióta AD-t szedek (évek óta), azóta tökéletes.
2018. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jobb akkor muszáj szedni rá a xanax mellé mást is! Rosszabb lesz ha vársz, mert ez magától nem múlik! :( Én jelenleg nem dolgozok. Ha itthonról ki kell mozdulni már full feszült leszek és tuti jön egy roham. Boltba is 1-2 be kell vásárolnom mert tudom rámjön. Relaxáció, jóga, ezek segitenek rajta! De minimum egy hónap a jógába is kell. Ha meg csak nem jobb akkor pszihológus. Bár az elég sokba van, főleg ha bőven kell terápia. Kinek, hogy engedi a pénztárcája. Magán vagy tb által támogatotthoz megy. Manapság sokan azokról is jót írnak! De ez teljesen megkeseríti az ember életét! :(
2018. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!