Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj felűl a torkom ha nyelek...

Fáj felűl a torkom ha nyelek de csak az egyik oldalt teendő?

Figyelt kérdés
Fáj felűl a torkom ha nyelek de csak az egyik oldalt emellett ugyanazon az oldalon nemsokkal a fülem alatt van egy csomó ha megnyomom enyhén fáj mi lehet ez?

2018. nov. 19. 02:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve kilyukadt azon az oldalon a fogam és kezd szuvasodni lehet ennek köze hozzá?
2018. nov. 19. 02:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem. Inkább fül-tő mirigy gyulladás. De a fognak még ahoz semmi köze. Viszont a fogaddal mielőbb menj fogorvoshoz.
2018. nov. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hangsújt inkább a torok fájásra fektetném mert tényleg iszonyatosan fáj tehát ennek a dolognak amit írtál köze lehet a torkomhoz igényel valami különösebb orvosi témát vagy valami gyógyszer?
2018. nov. 19. 08:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve a szájrák minden tünete tapasztalható
2018. nov. 19. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Lázad van? Illetve ha nagyon elviselhetetlen a torok fájásod mutasd meg orvosnak. Egyébként egy szuvasfogtól nem kapsz száj rákot! De menj fogorvoshoz
2018. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szuvasfogat csak azért tettem hozzá mert annak köze lehet a nyirokcsomó duzzadáshoz mennék én orvoshoz de oda kell telefonàlni muter meg azt hiszi kamu beteg vagyok..
2018. nov. 19. 23:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Edit: Mandula gyulladás illetve tályog volt
2018. nov. 29. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!