Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aktil Duo-tól rettenetes...

Aktil Duo-tól rettenetes hányásom, folyamatos émelygésem van, pedig csak az első tablettát vettem be. Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 04:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Allergiás reakció.

Menj vissza a H.O -hoz és irass másik gyógyszert azonnal hagyd abba a szedését.

2018. nov. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hányás rohadtul nem allergiás reakció! Ne terjesszünk már idétlenségeket! A kiütés, duzzanat, viszketés az allergiás reakció.

Ez szimplán intolerancia, vagy vírusinfekció. Viszont a háziorvost tényleg érdemes felkeresni.

2018. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem allergia, de a gyógyszert nem szabad tovább szedni, irass másikat.
2018. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!