Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csütörtöktől két napig szorulá...

Csütörtöktől két napig szorulás, majd hasmenés nagy hasi fájdalommal. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan utána kellene nézni (ha lehet) a pontos étrendnek, folyadékfogyasztásnak. A szorulás lehet csökkent folyadék bevitel ill. fokozott folyadék vesztés ill. nem megfelelő étrend, esetleg sok csokoládé fogyasztás következménye. Ürítés hiányában fokozódik a bélfal feszülése, amit normál étrend után görcsös fájdalmak mellett követ ürítés. Ha meg nem megfelelő ételek találkoznak, akkor még némi erjedés is közrejátszhat.
2018. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez ha rendszeres, akkor tipikusan daganat tünetei, de ha egyszeri akkor lehet étkezési probléma vagy vírus.
2018. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Nem rendszeres, de volt már máskor is. Figyelem az étkezésem, mert életmódot váltottam két éve, és kalóriát számolok. Amellett laktóz érzékeny is vagyok, emiatt is mindent figyelembe kell vennem. Tényleg ugy volt, hogy rengeteg szaladgálás mellett majdnem 3 napig nem volt székletem, és utána csak mályvával ment, és most hasmenésem van, és nagyon fáj a hasam. Patikus tanácsára vettem Bolus ads.-t. Ezzel kicsit halkult a tünet, de még nem az igazi. Remélem daganat nincs. 4 éve volt a laktóz vizsgálatom, akkor volt gyomor, bél tükrözés. Labor rendszeresen, legutóbb egy hónapja. Ezek mind negativak. Az első választ végig gondolva lehet, hogy "csak" ez lesz a baj. Remélem. :)
2018. nov. 19. 15:29
 4/4 A kérdező kommentje:
És megint. Lehet IBS ?
2018. dec. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!