Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » MI lehet a bajom? Pánikbeteg...

MI lehet a bajom? Pánikbeteg vagyok és hipo illetve kényszeres. A köldököm váladékozik, büdös sötét színü cseppek formájában, reggelre az ágyon, pólómon. Mi lehet? Elvileg nincs sérvem, nyáron megvizsgálték a hasam ügyeleten.

Figyelt kérdés
Akkor pánikrohamom volt, amiről meg voltam győződve, hogy infarktus. régen is volt olyan gondom, hogy a köldökömből ilyen csomót szedtem ki, ami betokosodott. mély köldököm van., Viszont volt egy hasplasuztikám is, de az már 3-4 éve, mert nagyon kövér voltam. Rendkívül rettegek most, szerintem ez már fennáll egy ideje, de nem merem megnézni. Igazából a hasamat nem merem megnézni, féllek mit látok. Anyukámnak megmutattam, de azt mondta semmit nem lát és békés a hasam, de akkor miért jön ilyen a köldökömből? Őszintén megmondom nem merem megmosni, nem is merek hozzányúlni, félek mit találok ott... ez a mentális betegségeim miatt van. Mit tegyek? Mi lehet a bajom? Lehet nagyon komoly? Rettegek.
2018. nov. 20. 00:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!