Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap estéről kint felejtett...

Tegnap estéről kint felejtett csirkés tésztát most ettem meg. Lehet bajom?

Figyelt kérdés
Upszika. Rohanásban voltam. Természetesen tegnap minden megett sütve/főzve,de elfelejtettem betenni a hűtőbe. Nem volt sok csirke benne, de éreztem némi mellékízt a húsban, de nem vészesen. Aztán az utolsó falatoknál jutott eszembe, hogy talán nem kellett volna ezt most megennem. Előtte persze jól felmelegítettem a mikróban. Lehet ettől valami bajom, ételmérgezésem?

2018. nov. 21. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a világon semmi bajod nem lesz tőle
2018. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem ennék olyat, ami fél napig kint állt a meleg szobában. De ételmérgezésed nem lesz, max. hasmenés.

Mondjuk olyat eleve nem ennék meg, aminek mellékízét érzem, brrr.

2018. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aligha. Max egy kis hasmenés, nem kell aggódni.


Off téma, de amúgy olyan érdekes az emberi viselkedés. A hasonló témájú kérdések szinte sosem előre vannak feltéve, hogy 'szerintetek ezt még megehetem-e'. Nem, szinte kivétel nélkül utólag jön a kérdés, 'baj hogy ezt meg azt megettem'? Miért mindig csak utólag gondolkozunk mi emberek :D

2018. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó:Igen, valahogy teljesen másfelé járt az agyam, és utólag jutott eszembe, hogy ezt tán'nem kellett volna. Sokan vagyunk így szerintem. :)

2018. nov. 21. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magamon is sokszor veszem észre hogy utólag gondolok bele dolgokba, hogy ugye nem volt hülyeség amit csináltam? Olyan vicces hogy ösztönösen ilyen furán fordítva vagyunk drótozva, miközben mennyivel hatékonyabb lehetne ha ösztönösen előre gondolkodnánk.
2018. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
covidot okoz úgy tudom
2021. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!