Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van okom félni?

Van okom félni?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam utána hogy miket jelezhet a véres széklet és hogy a vér színe is sokat elárulhat. Nekem világos, élénk piros volt és ami érdekes hogy egy törlés volt és az a kevés csak vér... Lehet ez esetleg attól hogy mostanában kevesebbet eszek valamiét? Vagy attól hogy aznap voltam először együtt és amikor együtt voltunk kicsit fájt viszont egyáltalán nem véreztem?


Légyszi normális válaszokat!



2018. nov. 21. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez igen nagy valószínüséggel vagy enyhébb aranyér, vagy esetleg - ha komolyabb szorulásod van - végbélrepedés.

Egyik sem komoly ilyen szinten, de nem ártana mindkét esetben a székletedet rendbehozni.


A szexnek meg mi köze lenne szerinted a végbeledhez?

2018. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt igazából szerintem azért írtam mert már túl sok mindent beképzeltem magamnak úgy hogy tudtam hogy hülyeség és lehetetlen...
2018. nov. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!