Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem fizikai betegsegrol lesz...

Nem fizikai betegsegrol lesz itt szo, hanem lelki. Mit tudnek ellene tenni? Tobbi lennt.

Figyelt kérdés

Az exemmel (3 evnyi reszemrol boldog) kapcsolat utan szakitottunk. Kideeult hogy megcsalt tobb alkalommal is, es hogy egy fogadas miatt (amit a haverjaival kotott) jott ossze velem.

De en szerettem es hat nemtudom lehet most is..

Ha tehetnem se mennek vissza hozza, de megis ha meglatom vagy ha eszembejut egy emlek hianyzik, lehet nem o, inkabb az akinek hittem..

Azota valami mas lett bennem, vagdostam magam, raszoktam egy idore a cigire de rajottem h az szornyu dolog (elnezest aki cigizik, nem a cigi a szornyu, csak 17 vagyok es ilyen fiatalon a szornyu, amugy nincs bajom vele)

Es teljesen megvaltoztam.

Hogy tudnek tenni ellene? Hogy felejthetnem el?



2018. nov. 22. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon a vagdosás is szörnyű. Sőt még borzasztóbb. Ez valami divat, hogy vagdossátok magatokat ha bármi gond ér??? Aztán majd lehet életed végig bámulni neked, és a környezetednek a hegeket! Az lesz még egy élmény. Amúgy sima szerelmi bánatod van, felejtsd el, idővel jobb lesz, stb., és legközelebb légy észnél, ne dőlj be bárkinek! Túléled!
2018. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!