Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Nagyon érdekes.

Mitől lehet ez? Nagyon érdekes.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, amióta élek nem érzek szagokat. Már megszoktam nem zavar, doki azt mondja ez velem született nem lehet tenni ellene. Azonban 1 darab szagot érzek, az a mentol. Sőt néha olyan is van hogy ott is mentolszagot érzek, ahol nincs semmi mentolos dolog. Mitől lehet ez? Esetleg van valaki, akinek hasonló problémája van?
2018. nov. 25. 21:07
 1/3 anonim válasza:

Hat én 18 vagyok, de én se érzek szagokat évek óta

Nekem orvosom azt mondta szedjék gyógyszereket és ha nem segít meg kell műteni

2018. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki mitől van? Hogy veszítetted el? Egyik nap érezted másik nap nem? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Mert nekem születésem óta nincs meg ez a képesség.
2018. nov. 25. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet, hogy miért nem éreztek szagokat. Felsorolok párat. Krónikus arcüreggyulladás, orrpolip, rostacsont sérülés, szaglóideg sérülés/elváltozás, fejsérülés miatti agyterületkárosodás, eleve rendesen ki sem fejlődött agyterület, Alzheimer-kór, Parkinson-kór, valamilyen korábbi gyógyszer mellékhatása. Arckoponya/agykoponya MR, illetve CT vizsgálattal ki lehet deríteni, hogy nálatok milyen elváltozás okozhatja és hogy van-e rá megoldás.
2018. nov. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!