Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, aki pajzsmirigy...

Van itt olyan, aki pajzsmirigy alulműködéssel küzd?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, arra vagyok kíváncsi, hogy milyen változásokon mentél keresztül, mióta kialakult a betegséged, milyen tüneteket produkálsz és hogy mi váltotta ki a rendellenességet.


Minden érintettől várok választ.

Előre is köszi mindenkitől



2018. nov. 26. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyik legnagyobb kamu betegég.

Régebben minden napra jutott egy kérdés róla.


A lényeg: 10-20 éve kövér vagy sovány nő kitalálja, hogy neki az van, erre kap placebo gyógyszert és mindenki boldog.


Kb mint a pcos

2018. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés kedves válaszadó.

Én a betegségről kérdeztem és nem a tipikus "jujj mondjuk azt hogy betegek vagyun0k és megússzuk a gúnyolást" típusról.

De azért köszönöm szépen a válaszod! 😊

2018. nov. 26. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hosszan írni, csak a legfontosabbat: az esetek kb. 90%-ában az alulműködést egy autoimmun betegség okozza, az ún. Hashimoto-thyreoditis. Sajnos sokszor nem is vizsgálódnak ilyen irányban, pedig a kezelés szempontjából lényeges tudni a kiváltó okot. Ha csak a hormontablettát szedi valaki, az csak a hiányzó hormonmennyiséget pótolja, az autoimmunra nincs hatással.
2018. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Egy stresszes időszakban jöttek a tünetek: pánikrohamok, éjszakai nem alvás, szédülés, nagyfokú fáradékonyság.
2018. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Éveken keresztül változatos tüneteket produkáltam, és szubklinikus alulműködésem volt, amire nem jöttek rá. Nekem jódhiány okozta, amióta jodidot szedek, sokkal jobb a helyzet.
2018. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!