Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegség tünete lehet a...

Cukorbetegség tünete lehet a kevés vizelet és folyadék ivás?

Figyelt kérdés

Napi max egy litert iszok, de inkább fél litert....

Így napi 3 kis mennyiségű vizelet keletkezik. Nem vagyok szomjas abszolút, csak egy nap max egyszer. Ez is lehet cukor tünete?


2018. nov. 27. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Semmi köze hozzá.

A cukorbetegek pont, hogy rengeteget isznak és pisilnek.

Te max hipohonder vagy.

2018. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont az ellenkezője van cukorbetegségnél.Figyelmeztető jel, ha az ember túl sokszor szomjas és állandóan pisil.

A kevés folyadék fogyasztás nem tünete semmilyen betegségnek, viszont nagyon egészségtelen, tehát betegségekhez vezethet idővel.Árt az emésztésnek, keringésnek.Dehidratációt okoz.Szóval lassan kiszáradhatsz.Legalább óránként egy pohár vizet, teát, vagy valamit inni kell.Ha máshogy nem megy, legyen egy műanyagflakon megtöltve mindig aközelben, ha elfelejtenél inni.És iszogasd el, legalább napi 1,5 l kéne. Én is ilyen trükköket alkalmazok, mert én is alig iszom.

2018. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem cukorbetegség tünete. A veséd viszont így hamar tönkre megy.
2018. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!