Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyám folyton beteg és mi is...

Anyám folyton beteg és mi is elkapjuk tőle, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Gxakorlatilag folyamatosan, mire elmúpna azbegyik, megint betegek vagyunk. Persze jön a "nem öltöztél fel hülyegyerek" szöveg.
2018. nov. 27. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak nem a tanárgyerek vagy már megint? :D
2018. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz az immunrendszeretek. Ilyenkor több vitamint kellene bevinnetek, és persze szedjetek immunerősítőt.
2018. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Lehet, hogy valami baja van az anyukádnak, nem? Szerintem el kéne mennie orvoshoz.

Ha csak szimplán „megbetegedős” fajták vagytok, szedjetek vitaminokat, hátha úgy kevesebb az esélye, hogy elkaptok valamit! :-)

2018. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

De,megint a tanárgyerek az..

Miért írod ki tök ugyanazt a kérdést pár havonta,ha soha nem fogadod meg a tanácsokat?

2018. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt mondom neki én is, hogy menjen orvoshoz, de nem hajlandó... Ő csak azért is kibírja.
2018. nov. 27. 19:56
 6/8 anonim válasza:

#3 vagyok. Mondtad már neki, hogy talán miatta betegedtek meg ti is, tőle kapjátok el? Lehet, hogy megértené...

De szerintem vitaminokat mindenképp szedjetek, nagyon hasznos ;-)

2018. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Tanárgyerek"??? A múltkor még óvodában dolgozott az anyja, aki a leírás szerint, idézem "állandóan deblás".
2018. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyit magyarázom neki, mert minden évben ez van, de mégcsak kezet sem mos, mert neki "semmi baja".
2018. nov. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!