Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan ismerősötök aki...

Van olyan ismerősötök aki leküzdte a rákot? Milyen étrendkiegészitőt szedett, ha szedett?

Figyelt kérdés

Bátyám 50 éves ,vastagbél daganata van/ 56 mm./,és májáttét is kialakult,amit műtét közben vettek észre,CT

áttétmentességet igazolt.Végül elmaradt a műtét is.Most kemót fog kapni.Többen mondták ,hogy igyon Flavin 77-szirupot.Valaki tapasztalta a Flavin jótékony hatását?



#vastagbélrák #Flavin77
2018. nov. 30. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az antioxidánsok jók, de kemó közben tilos, amíg tart a kezelés. Ugyanis semlegesítheti a kemó hatását, hiszen az antioxidáns sejtvédő hatású, a kemoterápiának viszont pont az a lényege, hogy megölje a rossz sejteket, a daganatot. Tudom, a jókat is pusztítja - ezért a hajhullás, már ha lesz, nem minden kemoterápia okozza - de a kezelés után a jó sejtek gyorsan regenerálódnak. Szóval, még a C vitamin sem ajánlott kezelés alatt! Mikor véget ér, akkor lehet erősíteni az immunrendszert, addig az orvosa úgy is ad gyógyszert a mellékhatások megszüntetésére. Bízzatok a kemóban! A máriatövist viszont ajánlom, azt kezelés közben is szedheti, de a legbiztosabb ha megkérdezi a kezelőorvosát!!!


Teljes gyógyulást kívánok Neki!!!


[link]



Megkérdezhetem, mik voltak a tünetei, ami alapján kiderült? Én is egy családtagom miatt aggódom, állandó hasmenése van, de nem hajlandó orvoshoz fordulni :(

2018. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Apukámnak 67 évesen derült ki 9 éve. Ő stómás lett és 28 sugarat kapott. Semmi mást csak a Béres cseppet itta és issza mai napig, illetve céklát paradicsomot evett sokat. Mai napig jól van. Nekem méhtestrákom volt 4 éve én is a Bérest iszom.
2018. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kapott válaszokat.
2018. nov. 30. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!