Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Herpeszre a Lyzin-C mennyire...

Herpeszre a Lyzin-C mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Mindenki véleménye érdekel akinek gyakran van herpesze és folyamatosan lyzin-c -t szed. Sajnos egy olyan betegségről van szó amit a herpesz vírus okoz, egy allergiás reakciót vált ki amitől a test kisebesedik és ez az állapot életveszélyes is lehet. Az orvos szerint a legfontosabb a herpesz megelőzése és az immunrendszer erősítse. Arra lennék kíváncsi hogy akik folyamatosan szedik a Lyzin-C -t annak megelőzte-e az újabb herpeszek kialakulását.

2018. dec. 1. 13:05
 1/3 anonim válasza:
Nekem mióta az eszemet tudom havi szinten többször is próbál az ajakherpeszem kibújni. Néha vissza tudom szorítani jegeléssel, teafaolajjal, stb, de megelőzni a Herpesin nevű gyógyszerrel sem tudtam sajnos. Ezért keztem el szedni a Lysin-t, már egy hónapja szedek napi 2000mg-ot és azóta 3x jött ki. Nekem nem használ :(
2018. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált, az a lényege, hogy amikor az első jelét érzem ,hogy ki fog törni a betegség nagyon nagy adagban elkezdem szedni a Lizin C-t

4 óránként 3 kapszulát. Ez tart két napig, ha időben elkezdem akkor általában ki sem jön, teljesen elmúlik. Folyamatosan már nem szedem , de ismerek olyan lányt aki genitális herpesz miatt szed lizint, és neki is nagyon bejött. Néha aktivizálódtak valamitől, de akkor nagyobb adagban kell szedni.

Egyébként nátha ellen is nagyon jó. Amióta ismerem a lizint nem voltam influenzás.

2018. dec. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Néha ha picit viszket a szám beveszek 3at este,es utána elmúlik,de azért reggel is beveszek 2őt.. Ilyenkor azt gondolom nem is herpesz akart lenni...Most olvastam hogy a lizintől lehet a gyors elmúlás.

Most 2 hete volt herpeszem ,szedtem a lizint krémem nem volt itthon kijött 1 napot szenvedtem de gyorsan leszáradt,viszont a seb még mindig megvan. Nem rendszeresen de szedtem a lizint.+béres aktivál magnéziumot.

Közben mára kijött egy új. Ez lizin+zovirax duóval sem igazán akar múlni. Pedig a viszketéskor kezdtem kezelést.

2018. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!