Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt telik meg az...

Mennyi idő alatt telik meg az epe, ha nem eszünk zsírosat, vagyis ha nincs, ami kiváltsa az epe összehúzódását, és ürülését? Mikor, mennyi idő után kezd el besűrűsödni az epefolyadék? Ez fájhat is? Azt érezhetem?

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 70 év alatt sosem éreztem ilyent.
2018. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az epe működéséhez kell a zsíros étel,akkor is, ha van pl. epeköved. Hogy mennyi idő után leszel beteg, azt nem lehet előre megmondani. De az epegörcs igen fájdalmas.
2018. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es: Nincs epekövem(eddig), de sajnos a diétámban nagyon kevés a zsír, és ezért gondolom, hogy az epém fájhat, mert nem ürül ki. Ez lehetséges?
2018. dec. 2. 01:15
 4/11 anonim ***** válasza:

3-as, tedd azt magaddal, amit másnak írtál, ha már ilyen idióta vagy, hogy nem tudod, hogy a megszólítás után vesszőt kell tenni.

Ráadásul az "ilyent" szóval nincs is semmi gond.

[link]

2018. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"1-es feküdj bele (...)"


Itt az 1-es megszólítás, bizony ám.


Bár valószínűleg törölni fogják a kommentjeidet, és választ sem kapsz a kérdésedre, akkora bunkó vagy, de azért legalább ezt így most megtanultad.

2018. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"bizony ám" 😃
2018. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a tata elég gyerekes. Jelentget itt összevissza. 😃 Mint egy dedós.
2018. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az epesav (valójában lúg) minden éjjel besűrűsödik, ezért célszerű a reggelt valami zsírossal indítani. Az étolajok nem jók, mert Evolúció bácsi nem tud mit kezdeni egy 40 éves divatirányzattal, így azoktól nem nyílik a vater papilla, nem ürül az epe, ami rengeteg mai hormonális, mentális, és szervi betegségnek az okozója.
2018. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És mit javasolsz, ami beindítja az epét reggel?
2018. dec. 5. 23:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Pl pár darab tepertőt. Nem tudom, miféle diéta az, ami tiltja a szírt, de sürgősen felejtsd el. Nem a zsírtól hízol, hanem a szénhidráttól.
2018. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!