Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normálisnak tekinthető ha a...

Normálisnak tekinthető ha a paraffin olajtól eléggé bedugulnak a füleim?

Figyelt kérdés
Fülzsír felodásra kaptam.

2018. dec. 2. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális.
2018. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha bedugul és nem folyik ki, akkor a fülzsír akadályozhatja, érdemes lehet kimosatni.

Fülzsírt fellazítja, ha sok termelődik, akkor pár naponta érdemes használni.

2018. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,pont azért kaptam a cseppeket,mert holnap fogják kimosni,csak nem tudom ez az olajtól való bedugulás nem fogja-e akadályozni a fülmosást.
2018. dec. 2. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Az pont hogy segíteni fogja, az olajtól fellazul, jobban, könnyebben ki fog jönni.

Kimosás után is használd pár naponta az olajat, könnyebben fog tisztulni a fül.

2018. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a választ.Holnapi nap nincs messze addig kitartok.Csak idegesített kicsit a bedugulás azt gondoltam az olaj rosszabbat tesz,mert attól jobban bedugult.
2018. dec. 2. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Olajtól megnőtt a sok fülzsír térfogata, biztos azért van.
2018. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen,sok volt a fülzsír ezt mondta az orvos is amikor megnézte,azt is mondta ilyenkor be van száradva azért írta fel a paraffin olajat,hogy csepegtessem.Holnap kimossák meg közvetlenül utána bekell mennem az orvoshoz is,hogy megnézze.Ezek szerint a megnövekedett térfogat nem fogja zvarni a fül kimosását?Attól félek ha vizet fecskendeznek bele még jobban befog dugulni.
2018. dec. 2. 16:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Kijött ma a cucc darabokban,már sokkal jobban hallok.Nem fájt csak fura érzés volt.Az orvos is mindent rendnen tálalt.
2018. dec. 3. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy túl vagy rajta. :-)

Ettől függetlenül is csepegtethetsz időnként olajat bele, hogy az öntisztulást segítsd.

2018. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.Ezt a tanácsot adta a doktornő is,hogy hetente egyszer használjam a paraffin olajat.
2018. dec. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!