Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megnyugodhatok, hogy nem...

Megnyugodhatok, hogy nem vagyok rákos?

Figyelt kérdés

2 hete éreztem először hogy a végbelemnél egy kis dudor van, akkor reparon kenőccsel kenegetve elmúlt, de már nyáron is észrevettem hogy nagy ritkán a wc papíron kis gombostűnyi vércsepp van, de tényleg nagyon kicsi.

Mivel ideges voltam, elmentem egy magán rendelőbe ahol megnézte az orvos a végbelemet egy anuscoppal és azt mondta kissé begyulladt, és írt fel aranyérre egy kúpot.

De mivel továbbra is fájt, elmentem a körzeti orvosomhoz aki felnyúlt a végbelembe és megtapintotta hogy vannak apró kis aranyeres göbök.

A kérdésem az hogy elképzelhető hogy tévedtek és azok a kis göbök nem aranyeres csomók hanem végbéldaganat vagy végbélpolip?


Kissé székrekedésem van, meg olyan érzésem mintha nem ürülne ki a végbelem.

A vérzés úgy tűnik hogy elmúlt

véleményeket, hozzászólásokat köszönöm.



2018. dec. 2. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted majd mi fogjuk megmondani, hogy rákod van-e vagy csak aranyered???


Azért azt hagy mondjam el, hogy azt, hogy seggrákod van-e csak tükrözéssel lehet megállapítani. Talán meglepő de a vastagbeled "kicsivel" hosszabb, mint amilyen hosszú a világ leghosszabb mutatóujja (E.T.-t is beleszámolva)

2018. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod, az aranyeret szép lassan gyüjtögetted össze. Most elmentél egy drága orvoshoz, és azt hitted, hogy egycsapásra megszűnik. De nem így lett, erre elmentél egy ingyenorvoshoz. Szerintem mindkét orvos megfelelően kezelt, de azt nem mondták, hogy türelem, ez nem szűnik meg parancsra. Diétát, illetve seggkímélő, jól emészthető ételeket nem ajánlottak? Ügyelsz te erre?
2018. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Kedves" első!


Ritka nagy s*eggfej vagy.

Nem a vastagbelet kell átvizsgálni (amúgy megvolt 3 éve tükrözéssel), hanem csak a végbelet.


Második válaszoló.

Nem mondtak semmit. Mennyi idő, mit csináljak, csak szedjem a gyógyszert, meg max egyek sok gyümölcsöt.

2018. dec. 2. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen rendes háziorvosod van, aki végbélben nyúlkál. A legtöbb beutalót adna a proktológiára. Amúgy ha bizonytalan vagy, akkor kérj is!
2018. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint irtam mar voltam elso alkalommal.
2018. dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Belső apró aranyér göbök" Nekem is ezt írta a beutalómra a háziorvosom a gasztróra. De ez nem diagnózis, hanem egy indok, hogy miért kell végbéltükrözés. Aztán a nagy cécó után IBS lett a diagnózis. A háziorvosom szerint ez ismétlődő bélgyulladás. Egyik orvos ezt mondja, a másik orvos azt mondja.

A rákkal meg ne kekeckedj, mert Te húzod a rövidebbet! A mostani orvoslás úgy működik, hogy ha a statisztikáből hiányzik néhány rákos beteg, akkor csinálnak! Ezt nem úgy teszik, hogy gyorsan megfertőznek néhány pácienst, hanem a mért értékeket szorítják szűkebb határok közé.(központilag).

A te esetedben, szerintem inkább a lábról való felfázásra kellene odafigyelni! A lábból visszatérő hüvös vér lehűti a combhajlatot és az egész medencét. Ez okozhat gondot a végbélmozgásban is, lehet ettől székelési inger, mikor üres a végbél.

2018. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!