Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen sampont használjak?

Milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés
A hajam erősen száraz. Pikkelysömörös is. Ezért célszerű kevesebbet mosni a hajam, mert még szárazabb lesz. Viszont sokat futok, és az izzadság miatt kénytelen vagyok megmosni. Milyen bőrápoló sampont használjak, vagy hajmosás utáni krémet, más szereket? A sima testápoló nagyon jó rá, mintha ki sem lenne száradva, csak ugye azt is le kell mosni majd, szóval nem egy jó megoldás, csak otthonra jó.

2018. dec. 2. 22:03
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
Próbáld ki a gyógyszertári sampont. Nekem semmilyen drága csodaszerek nem tüntették el a korpát csak ez. Pár száz forint azt hiszem egy nagy tubus. Pár napig minden este mosd meg vele. Jól bedörzsölöd és rajta hagyod tíz percet. Kénes szagú tehát büdös kicsit. Mindjárt belinkelem.
2018. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos a pikkelysömör, lehet az demodex atka is. A Seborin vagy a Szulfokoll jó.
2018. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
[link] Ez az nekem nagyon bevált.
2018. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyász szerint pikkelysömör, és ezeket próbáltam már. A Seborin, és a Detergens Sulfuratum sampon szárító hatású, így még rosszabb lesz.
2018. dec. 3. 03:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!