Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbéltükrözés "élményéről"?

Vastagbéltükrözés "élményéről"?

Figyelt kérdés
Akinek már volt ilyen vizsgálata,mennyi ideig tart a vizsgálat,mennyire fájdalmas ez az egész,amelett,hogy borzasztó kellemetlen?

#Vastagbêltükrözés
2018. dec. 4. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bódítást kérsz, akkor semmit nem észlelsz belöle.
2018. dec. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha erre nincs lehetőség,nagyon fájdalmas? Mert azt mondta 1,2 ismerősöm mivel ők már voltak ott ahova én is megyek ott sajna nincs.
2018. dec. 4. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazán nem tudom, milyen bódítás nélkl, de ezt ma mindenhol lehet választani tudtom szerint.

Ettöl függetlenül valószínüleg nem fájdalmas, csak kellemetlen élmény, fájdalmas akkor lehet, ha befeszíted magad.

2018. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak akik fel sem veszik, semmi kellemetlenséget nem éreznek. Azoknak akiknek nincsen bélrenyhesége semmi gondjuk nincs. Meg hát az sem mindegy, hogy mivel fújják fel az ember beleit. Nekem széndioxiddal tolták fel a tükröt, és mondhatom őrületig hasított a fájdalom, könyörögtem a dokinak "hagyja abba" de hiába. Aztán elszakadt a film. Úgyhogy, már nem emlékszem hogy hogyan jöttem ki, és hogyan mentem haza. De azt tudom, hogy kb. három hónapig görcsöltem utána, míg a széndioxid ki nem ürült a beleimből, és hasüregemből. A széndioxid könnyen felszívódik a bélbolyhokban, tehát az egész has puffadásban volt utána. Ugyan ilyen rosszullétet és fájdalmakat éreztem epeműtét után is. Mert akkor is széndioxiddal fújták fel a hasüregem.
2018. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!