Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami bajom attól, ha...

Lehet valami bajom attól, ha kinyomom a mitesszert az anyajegyen ?

Figyelt kérdés
Nemrég felfedeztem 2 mitesszert az anyajegyemen. Pár nap és kinyomtam őket, rendesen kijöttek miután kinyomtam, kicsit feldagadt az anyajegy? Lehet bajom? Menjek el bőrgyógyászhoz leszedetni?

#betegség #rák #anyajegy #Bőrmelanóma
2018. dec. 5. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni de azért érdemes lenne megnézetni egy szakemberrel, nehogy probléma legyen belőle.
2018. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb ha leszedeted az anyajegyet, már ha olyan amit le lehet szedni, szóval ilyen szemölcs szerű.
2018. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még gyerek vagyok. (Nem úgy kell érteni, hogy 12 éves) anyám nem igazán hajlik erre, hogy megnézessük, mivel szerinte semmi baj nem lesz. Születésem óta ottvan, és nem vérzett. Ajánlatos így is a vizsgálat?
2018. dec. 5. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen, de igazából vannak olyan jelek amire te magad is tudsz figyelni.

Ha megváltozik az anyajegy alakja, kiemelkedik, színe változik, asszimetrikussá válik, ezekre figyelj te magad is.

2018. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!