Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladás minden tünet...

Mandulagyulladás minden tünet nélkül? Milyen házi praktikák vannak holnap délutánig? Akkor rendel az orvosom.

Figyelt kérdés

Egy egyszerű mandulagyulladásom van minden más nélkül. Torkom sem fáj, lázam sincs. Csak érzem, hogy be van gyulladva, de a nyelésben sem zavar. Sosem volt még ilyen kíméletes mandulagyulladásom. Tükörben látom, és kitapintható a mandulám 2x akkora állapota.

Mit tudok tenni holnap délutánig? Amikor fekszem akkor érzem azért, hogy nem minden pózban kapok rendesen levegőt, állva ülve semmi bajom.


2018. dec. 6. 12:45
 1/1 wampire4 válasza:
Szia. Mit mondott az orvos? Nekem is ez van, már kB 2 hete... Kaptam haziorvostol antibiotikumot de semmit nem hasznalt. Fül-orr-gegeszetre pedig csak 2 hét mulvara kaptam időpontot
2019. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!