Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Viszonylag hirtelen fogyástól...

Viszonylag hirtelen fogyástól meg kéne ijednem?

Figyelt kérdés

Szóval két hete hetvegen sok dolgom volt es alig ettem harom napig meg 25 kmt setaltam...akkor megmertem magam es 4 kilo lement.

Azota ugyanugy eszem mint altalaban szoktam es nem hiztam vissza semmit..

Illetve puffadok neha..meg faj a fejem

Fogalmam sinc shogy ezek osszefugghetnek e..

Mas tunetet nem tapsztaltam annyira es kicsit meg vagyok ijedve mert sok olyan cikket olvastam ahol azt irtak hogy komoly betegsegre is utalhat...

Szerintetek van okom megijedni?..

Elore koszonom a valaszt!



2018. dec. 6. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Fejeden kívül más nem fáj?

Szerintem a biztonság kedvéért elmehetsz a háziorvosodhoz,ha van időd,de én nem gondolom,hogy baj lenne. De nyilván én nem vagyok doki.:)

2018. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A hatam szokott neha meg a derekam...

De nem eros fajdalom..

Ez jelenthet valamit?

(A derekamnal talaltak valami kis ket gobot azt mondtak hogy erzoideg gyulladas,es le kene fogynom mert lehet a szervezetem meg van terhelve) egyebkent ez se szokott fajni nagyon ritkan csak...

Tuti hipochonder vagyok...mert 18 evesen nem normalis hogy folyton attol felek hogy rakos vagyok e vagy hasonlo...

2018. dec. 6. 17:44
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha ez a fogyás nem áll meg és rövid idő alatt sokat fogysz, akkor nagy baj is lehet, bár akkor kb. 1 hónap alatt fogynál 25 kilót, vagy 15-öt. 3 nap alatt így nem tudsz 4 kilót fogyni.
2018. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nyugi. Csak bebeszéled magadnak. 19 vagyok és sclerosis multiplexes és én nem figyelek ennyit magamra mint amennyit te most leírtál:D
2018. dec. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!