Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mit lehet enni ha mandulagyulladásom van?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mandulagyulladás, táplálkozás, étel

dec. 7. 12:51  Privát üzenet  

A válaszok
mindentudó99 nevű felhasználó válasza:

Bármit

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 13:01 Privát üzenet
Gabica27 nevű felhasználó válasza:

Tejeset nem ajánlott. Szaporodnak tőle a bacik. Én így tudom.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 7. 18:51 Privát üzenet
mindentudó99 nevű felhasználó válasza:

A legjobb fagyóba tenni két sört. Aztán ha lezdene megfagyni kivenni és gargalizálni. Kettőtt lenyomnibígy

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 7. 19:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keserű dolgok fogyasztása segíti az emésztést? Én nem nagyon szeretem a keserű dolgokat, lehet ezért is vannak máj gondjaim. Nem iszok. Érdemes mégis enni ilyeneket? És miket?
Inzulinrezisztenciával miket lehet/nem lehet enni?
Miért nem tudok enni rendesen?
Tüszôs mandulagyulladásom van . Eszméletlenül fáj a torkom, minden egyes nyelésnél majd meghalok, enni, inni sem tudok . Vasárnap versenyem lenne, és semmi nem használ, ilyenkor mit lehet tenni?
Tüszős mandulagyulladásom van. Mennyire veszélyes az hogy nem tudok enni?
Miért kell cukorterheléses vizsgálat előtt három nappal szénhidrátdús ételeket enni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!