Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Genitális herpesz?

Genitális herpesz?

Figyelt kérdés
Irnának olyanok, akiknek van tapasztalatuk a genitális herpesszel kapcsolatban? Mennyi időközönként jön elő újra? Mert 3 évvel ezelőtt voltak herpeszhez hasonló hólyagok ,amik nagyon fájtak, járni alig tudtam, kisebesedtek aztán elmúltak. Orvoshoz nem volt lehetőségem akkor elmenni, viszont azóta se jött elő többet, lehetséges, hogy nem herpesz volt? Ja és szedtem metronidazol antibiotikumot 2 hétig mert más betegségre gyanakodtam....nem tudom volt-e összefüggés de ami akkor volt az elmúlt tőle...az akkori páromnak sose volt ilyen problémája és első volt nekem.Amúgy utána se volt semmi baja. Lehetséges, hogy herpesz volt ami azóta 3 áv alatt nem újult ki, pedig volt az immunrendszerem padlón sokszor megfázás miatt, de akkor sem jött elő semmi? Vagy nem is herpesz volt?

2018. dec. 7. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szifilisz volt!
2018. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egesz nemiszervemen, fenekemen voltak a holyagokbol amik aztan kisebesedtek majd begyogyultak...2 hetig tartott mig szedtem az antibiotikumot is...mire befejeztem meg is gyogyultam. Ja es a holyagok nagyon fajtak mielott kipukkantak aztan leveztek es besebesedtek.. ha jol tudom a szifilisznek mas tunetei vannak..
2018. dec. 7. 14:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy ha szedtem antibiotikumot akkor az elnyomhatta a szifilisz tuneteit de a betegseg megmaradt...a volt paromnak se volt semmilyen szifiliszhez hasonlo tunete es a jelenleginek sincs. De me herpeszhez hasonlo se volt egyiknek se... most meg jobban felek...
2018. dec. 7. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!