Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek a lányommal, hogy...

Mit tegyek a lányommal, hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
A lányom (25) reggel panaszkodott, hogy nincs jól. Azóta nagyon rosszul van, erősen görcsöl a hasa, többször is volt hasmenése, erős hányingere van, de nem hányt egyszer sem. 38 fokos a láza, szédül, és a láz ellenére ki van hülve, jéghideg mindene. Nagyon szenved a fájdalom miatt, megmozdulni sem nagyon bír. Mit tehetek érte, hogy jobban legyen?

2018. dec. 7. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki az ügyeletet, mivel nem kizárt a vakbélgyulladás. Nem menstruál?
2018. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem menstruál.
2018. dec. 7. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ügyelet, minél előbb.
2018. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ez még akár egy megrepedt méhen kívüli terhesség is lehet (ha a maghőmérséklet 38 fok, de mindene jéghideg, az utalhat bizonyos körülmények között belső vérvesztésre is), de mindenképpen olyan dolog, ami nagyon gyorsan orvosi ellátást igényel. Minimum ügyelet, de szerintem erre mentőt is hívhatsz.
2018. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy van a lányod? Hívtál hozzá dokit?
2018. dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rég kelt, és hál’ Istennek jól van. Fáj a feje, de az valószínűleg csak a folyadék vesztés miatt, szóval most megitattam vele egy-két pohár vizet. Mindenkinek köszönöm a segítséget!
2018. dec. 8. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!