Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idö alatt alakul ki a...

Mennyi idö alatt alakul ki a sèrv?

Figyelt kérdés
Tegnap a munkahelyen felemeltem a polcra egy 20-30 kilos dobozt ès ugy èrzem nem kellett volna.. A kerdesem,hogy lehet e sèrvem ettöl amugy ez csak egyszeri alkalom volt nemszoktam emelgetni.. Ha sèrvem lett töle kb mennyi idö amèg láthato lesz vagy tapinthato stb? Azèrt is fèlek mert volt anno születèsi sèrvem is... Köszi a válaszokat elöre is.

2018. dec. 8. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Így szokott kezdődni, tehát egyetlen rossz mozdulattól már lehet. Én is így "szakadtam" meg, utána még 4-5 évet dolgoztam, néha nagyokat kellett emelnem, és évről évre nőtt. Eleinte csak emeléstől, köhögéstől dudorodott ki, de pár év után már az se kellett hozzá, hogy fél tyúktojás nagyságú púp legyen lágyékban. Már kb. 10 éve megműtötték, azóta jó. Bár most meg gyomornál van sérvem, még viszonylag pici, és remélem, hogy nem szakad tovább.
2018. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor most várhatok ès imádkozhatok,h ne legyen semmi bajom... Ez naon fain.. :(
2018. dec. 8. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!