Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyoldalú mandula nagyobbodásn...

Egyoldalú mandula nagyobbodásnál mik a teendők?

Figyelt kérdés

A jobb oldali mandulám mindig nagyobb volt. De most 2-3 hete nagyon zavar, mert mégnagyobb lett. Egyenlőre házirovosnál voltam vele, ő antibiotikumot adott rá, de nincs begyulladva, nincs rajta semmi elváltozás.

Hétfőn megyek fül orr gégészetre, de nem tudom mire számítsak.

Nem fáj a torkom, nyelésben zavar, illetve ha olyanja van lüktet, és ami zavaró az a levegővétel. Sikeresen hipohonder is vagyok mellé, szóval ha tünetet kérdez valaki nálam azonnal jelentkezik.

Most viszont tényleg valami van vele, mert egyre jobban zavar. Utána olvastam, és elvileg ilyen esetben nem veszik ki. Vajon hogy lehet kezelni? Illetve azt is olvastam, hogy vért is vesznek, hogy kizárják a rákot meg kenetet vesznek. Valaki volt már hasonló helyzetben? Meg tud valaki nyugtatni?

Nagyon meg vagyok ijedve..lassan itt van a karácsony és végig fogom szenvedni?


2018. dec. 8. 17:15
 1/1 anonim válasza:
Szia! Mi lett veled azóta? Nálam pontosan szóról szóra ugyanez van. Egyre jobban aggódom..
2019. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!