Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás-hasmenés normális,...

Csigabigaa kérdése:

Hányás-hasmenés normális, hogy 3. napja sincs javulás?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon beteg, 3. napja iszonyatos hasmenése van, mellé öklendezik folyamatosan, csak ugye nincs mit hánynia. Semmi nem marad meg benne. Vittem neki probiotikumot, és szén tablettát. Aggódok nagyon, hogy miért nem múlik már el?

Azért az ilyen betegségek általában 24 óra alatt lezajlanak.


2018. dec. 9. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne menni
2018. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vidd el!
2018. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szombat este kihívta Apum az ügyeletet, azt mondta, hogy ha lehet el kellene kerülni a kórházba menést, mert a fertőzőn fog karácsonyozni, onnan nem szabadul az ember könnyen.

Egyébként szakmabeli Anyukám, ápolónő. Ja és nagyon makacs. Nem akar bemenni a kórházba, a háziorvos pedig úgy is azt mondja, hogy menjen be...


Még mindig nincs jobban. Természetesen figyelünk rá, ha úgy van (ne legyen) akkor mentőt hívunk.

De tényleg idegesít, hogy mi a franc ez? Az érdekelt volna, hogy más is volt e így.... mindenhol 1-2 napot írnak, hogy lezajlik. Hát neki nem :(

2018. dec. 10. 05:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy van anyukád? Sajnos ismerem a makacs embereket, nem könnyű rájuk hatni :(
2018. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést, nagyjából ugyan úgy! Talán kicsit kevesebbszer megy, de nem múlt el és az öklendezés is maradt. Az ételtől italtól undorodik, nem megy le semmi a torkán. Vittem neki gyomorvédőt, hát ha jó lenne.... Bízom benne, hogy jobban lesz most már... valamikor.... :(
2018. dec. 10. 13:52
 6/12 A kérdező kommentje:

Apum felhívta a háziorvosát Anyának, azt mondta hogy naponta 5-6 beteg megy hozzá ilyen panaszokkal. Nincsen semmi teendő, egy makacs vírus, kb 4-5 nap és elmúlik. Vigyázzon mindenki! Alapos kézmosás minden hazaérkezés után és minden étkezés előtt.

Én idén azt hiszem a karácsonyi bevásárlást webshop-ról intézem :D

2018. dec. 10. 17:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Jól teszed... :)) Szerintem is vírus, igyon eleget anyukád, nehogy kiszáradjon, és gyors javulást neki!
2018. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2018. dec. 10. 18:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Cerucal vagy Emetron. Én ezeket irattattam fel a háziorvossal. Ő még Enterolt ajánlott hasmenésre és nagyon szuperül működött. Mellé persze probiotikumkent én Lactivot szedtem. Nem mindegy, hogy 1-2 nap alatt túl vagy rajta, vagy hosszú napokig szenvedsz. Szépen kipucolodott a vírus és helyrejott a szervezetem.
2018. dec. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Az enterol probiotikum, ugyan úgy mint a Lactive... csak talán más fajta baktérium törzseket taralmaz.

Szed egyébként probiotikumot, én a Jutavites probiotikum kapszulára esküszöm, így azt vettem neki. Nekem mindig használ. Cerucalt is vett be.

2018. dec. 11. 04:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!