Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lehet egy életre...

Szerintetek lehet egy életre szóló kapcsolat egy enyhén borderline-os nővel? 1 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Úgy érzem boldogok vagyunk.És gyermekünk lesz.Szerintetek így marad vagy idővel elhidegül tőlem?

2018. dec. 10. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miben nyilvánul meg a problémája?Mik a tünetei?

Ha már gyerek lesz, késő ezt kérdezned.Azt honnan tudjuk, hogy így marad-e?Vagy hogy elhidegül-e?Ha produkálja évekig a borderline-os tüneteket, akkor te fogsz elhidegülni tőle, nem fordítva.

Mert nagyon nehéz lesz vele az élet.

Tapasztalat.Én 38 éve vagyok egy borderline-os férfival.Elején boldogság,de mára élni sincs kedvem.

2018. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon jó könyv border line-osok társainak.


Ettől, hogy BL-os meg nem fog elhidegülni.

Ha szeretitek egymást, és tudod tolerálni, kezelni a szélsőségeit, akkor rendben lesz.

Könyv címe: Ha fáj szeretni. Ahogy látom van következő része is

2018. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2.rész:Ha még mindig fáj szeretni
2018. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Borderlineos nő vagyok, már lassan 10 éve élek párkapcsolatban, 5 éve vagyunk házasok. Nem hidegültem el. Imádom a férjemet. Inkább ő fáradt el, mert nem vagyok könnyű eset. De mindketten megteszünk mindent azért, hogy működjön a kapcsolatunk.


Ha babát vártok én feltétlenül javaslom, hogy a párod kezeltesse a betegségét!! Az én anyukám feltehetően borderlineos volt, teljesen tönkretett, ahogy végig kellett néznem nap mint nap a hangulatváltásait, az öngyilkossággal való fenyegetőzését... Állandó rettegés, állandó gyomorgörcs volt bennem, hogy vajon mi fogja triggerelni nála a zokogást, az üvöltözést vagy a végtelen együttérzést és odaadást. Sosem tudtam mire számíthatok. Kérlek, ti ne tegyétek ezt a babátokkal, keressen a párod olyan orvost, aki kifejezetten borderlinera szakosodott.

2019. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy bordeline anyukát, nagyon szerette a gyerekét, mégis őrültségeket követelt tőle már óvodáskorában is, olyan esztelen szabályokat kényszerített rá, amiktől a kicsi szétesett, súlyos pánikbeteg lett, és képtelen szeretetkapcsolatra másokkal, élete felénél jár, és nem volt senkije még Anya és gyereke is különlegesen intelligens, mégis ez lett a borderes gyereknevelésből.
2019. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!