Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Tudtok-e ajanlani jo...

SOS! Tudtok-e ajanlani jo pszichologus szakember, Bp ill.30km korzeten belul es kb. mennyi penzbe kerul?

Figyelt kérdés

Evek alatt egyszer sem sikerult igazi szakemberhez elutni, foleg nem,sztk alapon.

Lehet az unnepek kozeledese,a tél miatt, kudarcok sorozata,de egyre rosszabbul vagyok.Gyogyszert irnak nyakra fore, de szakertelemmel,aki segitett volna, senki nem foglalkozott velem. A baj nagy, regota halmozodik. Eddig sajnaltam ra a penzt, illetve meg se mertem probalni.

Nem tarsalkadonot keresek, aki letudja az 1 orat, es a multamban vajkal, amikor a mostot kell feldolgozni.

Akihez jartam, sztk alapom,tobbet panaszkodott magarol, mint én neki.

Egyaltalan,tud segiteni egy jó a pszichologus?

Felelemmel ebredek, nyomaszt soksok dolog. Biztos, hogy segitsegre van szuksegem, de nem tudom, hogy kell elkezdeni.



2018. dec. 10. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

"Felelemmel ebredek, nyomaszt soksok dolog."


Én is. Reggel a legrosszabb mikor felébredek. Ez mindenkinél így van? Amúgy sajnálom, nem tudok ajánlani pszichológust, de tök jó, hogy te vagy annyira nyitott, hogy egy - akár unott - idegennel megoszd a gondjaid. Én nem bízok bennük, de remélem te találsz egy empatikus, lélekgyógyító embert! :)

2018. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Privatban irtam par sort.

Rajtad kivul tobb valasz nem jott.

2018. dec. 11. 14:08
 3/3 anonim válasza:
Pszichológust nem, de pszichiátert igen. Ha érdeke,priviben elkühldöm.
2019. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!