Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan zárhatnék ki mindent?

Hogyan zárhatnék ki mindent?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves diák vagyok. Régebben sosem gondoltam betegségekre, vagy az egészségemre, csupán éltem az életem. 2 éve az egyik barátom testvére meghalt 17 éves korában, agyvérzésben. Az orvosok azt mondták, hogy ha MRI-vel meg lett volna vizsgálva előtte, akkor ugye kezelhető lett volna, de hát ezt nem tudhatták előre.

Amióta közeledik nekem ugyan az a hónap amikor meghalt, enyhén hipochonder lettem az utóbbi időben. Gyakran éreztem mostanában mellkasi, kari szúrást, kardiológián azt mondták teljesen egészséges szívem van. Alhasi ultrahang, mellkasröntgen, vérvétel sem mutatott ki semmit az utóbbi időben. Nem segít egyáltalán hogy elég durván fejfájásos vagyok, amitől gyakran bepánikolok. Nap nem telik el hogy ne gondolkozzak valami betegségen, és így nem lehet élni. Mit tudnék ez esetben tenni? Köszönöm előre is a válaszokat.



2018. dec. 11. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A fejfájásoddal keress fel egy neurológust. A barátod korában nagyon ritka az agyvérzés mellesleg, genetikailag hajlama lehetett rá valószínűleg.
2018. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!