Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 23 évesen életemben először...

23 évesen életemben először valószínűleg belső aranyerem van, mit tudtok ajánlani még?

Figyelt kérdés

Eddig 2 Sperti kúpot használtam el, illetve megelőzésképpen kenegetem magam szintén Sperti kenőccsel. Egyelőre semmi javulás, folyamatos szúró, fájó érzés a végbélnyílásomnál, ülésre rosszabbodik :(

Annyit tudni kell rólam, hogy soha nem volt bajom az emésztésemmel, szorulásom sem tudom, hogy mikor volt utoljára, általában minden rendben és normálisan megy. Múlt héten egy kicsit durvábban rányomtam a dologra, másnap már kezdődtek is a fájdalmak... :(

Tudtok ajánlani valamit a Sperti mellé még? Elég frusztráló kezd lenni, de végülis még csak 2 kúpot használtam el, nem tudom, hogy átlagosan ezek a készítmények mikor kezdenek el hatni. Természetesen ha nem javul, vagy (neadjisten) rosszabbodik, meglátogatom az orvost.

Előre is köszi!



2018. dec. 12. 23:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj, azt kihagytam hogy se vér, se fájdalom székelésnél, se viszketés, se külső csomócska, csak a szúró, fájogató ér-zés
2018. dec. 12. 23:25
 2/6 anonim ***** válasza:
detralex gyógyszer nálunk bevált
2018. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Múlt héten egy kicsit durvábban rányomtam a dologra, másnap már kezdődtek is a fájdalmak... :("


Nem értem, mire nyomtál rá a múlt héten? Többet ettél? Hogy lehet rányomni a végbélre?

2018. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sosem szoktam erőlködni a wc-n, de múlt héten sikerült, erre értettem.
2018. dec. 13. 11:43
 5/6 anonim válasza:

Én most vagyok 23 és nekem is pont ez a bajom :(

Mi lett veled azóta kérdező?

Én most próbálkozok detralex és proktis m kúppal, amit orvos javasolt.

2020. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 18:16-os!


Én végül elmentem tavaly májusban proktológushoz, amikor megint elkezdtem érezni.

Kiderült, hogy nem aranyerem van, hanem egy kis anopapilla van begyulladva. Már nem nagyon emlékszem pontosan, hogy mi ez, de ha rákeresel, lesz találat :D

Erre kaptam 2 hetes kúpot, ami le is vitte a gyulladást, és azóta se jött vissza, szerencsére!

Dokihoz menj mindenképp, mert lehet neked is más bajod van, mint amire gondolsz. Nem annyira szar a proktológus, ki lehet bírni! :)

2020. júl. 25. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!