Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet, hogy megyógyultam...

Hogy lehet, hogy megyógyultam magasvérnyomásból és cukorbetegségböl gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 15:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem hazudok és valóban nem vagyok már beteg
2018. dec. 14. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki bővebben. Áletmódváltás történt?
2018. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínüleg valamit változtattál az életeden.


Nekem ugyanez van - meg még pár egyéb is -, amióta nem eszem állati eredetü élelmiszereket.

2018. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon pici volt a változtatás egy kicsi mozgással lett több. Cola és meki ugrottak örökre.
2018. dec. 14. 15:17
 5/7 A kérdező kommentje:
És örökre hátat fordítottam ennek a fajta orvosi ellátásnak. Aki erre képes és hajlandó elolvasni 3 könyvet azt várom privátban. A cinikus kötekedő és osztó és simán kíváncsiak sem.kellenek.
2018. dec. 14. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:

persze hogy nem kell gyógyszer...huszonhat kilót fogytam, és helyreállt a vérnyomásom, és a vércukrszintem...


ez ilyen egyszerű. Nem kell sem könyv, sem orvos. Csak elszántság, és tudni, mitől, miért híztam meg. Azon kell változtatni, és öröm.

2018. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem voltam kövér tehát te kiestél nagyszájú
2018. dec. 14. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!