Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félre nyeltem és azóta furcsa...

Félre nyeltem és azóta furcsa tüneteim vannak mi lehet?

Figyelt kérdés
Mielőtt elküldtök orvoshoz elmondom hogy voltam de csak jövő hétre kaptam beutalót a fül orr gégészetre . Szóval gombócot erzek a torkomban . Van amikor a jobb felén van amikor a bal felén. Sokat köhögök és sokkal több nyák van mint a normális. Néha fáj ég a nyelőcsővem is. Azt szeretném kérdezni hogy valaki volt e hasonló helyzetben? Mire számíthatok? Komoly próbléma ez? Válaszotokat előre is köszönöm!

2018. dec. 14. 19:32
 1/3 anonim válasza:
Szia! Pár hónapja én is így jártam, ugyanezek a tünetek jelentkeztek. Nekem kb. 3-4 napig tartott, aztán egyik reggelre teljesen elmúlt. Remélem neked sem lesz komolyabb bajod!
2018. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem ugyanez tőrtént. Úgy éreztem mintha a böfögés ott maratd volna de 2 nap alatt már el is múlt
2018. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sajnos én már 2 hete így vagyok.Remelem nekem is elmúlik és nem lesz bajom
2018. dec. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!