Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Félre nyeltem és azóta furcsa tüneteim vannak mi lehet?

Mielőtt elküldtök orvoshoz elmondom hogy voltam de csak jövő hétre kaptam beutalót a fül orr gégészetre . Szóval gombócot erzek a torkomban . Van amikor a jobb felén van amikor a bal felén. Sokat köhögök és sokkal több nyák van mint a normális. Néha fáj ég a nyelőcsővem is. Azt szeretném kérdezni hogy valaki volt e hasonló helyzetben? Mire számíthatok? Komoly próbléma ez? Válaszotokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyelés, légcső, köhögés, gombóc, torok, gége, nyelőcső

2018. dec. 14. 19:32  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! Pár hónapja én is így jártam, ugyanezek a tünetek jelentkeztek. Nekem kb. 3-4 napig tartott, aztán egyik reggelre teljesen elmúlt. Remélem neked sem lesz komolyabb bajod!

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 14. 19:38 Privát üzenet
Nekem ugyanez tőrtént. Úgy éreztem mintha a böfögés ott maratd volna de 2 nap alatt már el is múlt

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. dec. 14. 20:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Sajnos én már 2 hete így vagyok.Remelem nekem is elmúlik és nem lesz bajom

# 3/3Időpont 2018. dec. 14. 22:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak nekem furcsa tüneteim és lehet hogy szívbetegség?
17 éves vagyok, a párommal lassan 2 éve védekezünk megszakításosan. Most viszont furcsa tüneteim vannak. Terhesség?
Mi lehet az oka annak, hogy néha furcsa mellkasi tüneteim vannak?
Furcsa és kellemetlen tüneteim vannak, de vajon mitől? Komolyan kéne vennem őket, vagy hagyjam majd elmúlnak.
Elég furcsa tüneteim vannak. Komoly lehet? ( bővebben )
Furcsa szagom van "ott lent", de más tüneteim nincsenek, mi lehet ez? :S

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!