Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Évek óta a jobb mutatóujjam...

Évek óta a jobb mutatóujjam magától ütöget. Vakon gépelek és sokat talán összefügg, nem tudom. Kellemetlen, hogy akkor is ütök, ha nem akarok. Idegi dolog, de mitől és hogy lehet megszűntetni?

Figyelt kérdés
Olvasás közben ráütök ahova nem akarok és adatrögzítéskor is olykor leüt az ujjam,ami kellemetlen,mert javítgatni kell. A gyerekem apja szólt már többször,hogy álmomban is rángatóznak az ujjaim.Én csak a jobb mutatóujjamról tudok és csak az zavar.
2018. dec. 17. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális, fordulj orvoshoz!
2018. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tikkelés, menj orvoshoz, okozhatja a stressztől kezdve akármi.
2018. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen kellett volna már neurológushoz mennem kontrollra kb. 6 éve,de féltem az MR-be feküdni. Lehet,hogy összefügg. Egyszer elsötétült minden (nem a szokásos szív miatti elájulásom volt,azt már jól ismerem, ez más volt,nem láttam,csak a periférián kis folton keresztül.Órákig csak ültem,nem tudtam,hogyan menjek haza vagy orvoshoz.) A háziorvos sűrgősségire küldött,de nem fogadtak Kistarcsán,mert csak az ideiglenes lakcímem szerint tartoztam oda.Hazamentem aludni, másnap mentem a Bajcsy-ba,kb. 3 hónap múlva jutottam MR-re.A látásom visszajött magától. A kiértékelésen azt mondták,hogy kis agyi bevérzések vannak a fejemben és szedjek véralvadásgátlót és menjek vissza 1 hónap múlva. Nem mentem,mert vagy 3x csak órákig várakoztam és nem volt rá időm. Egyedül nevelek egy gyereket és érte kell mennem. Lehet,hogy a szorongástól van,mert évek óta mindig szorongok.
2018. dec. 18. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Az szép, hogy nem fogadnak a sürgősségin.
2018. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!