Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladás lehet?

Tüszős mandulagyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :D

Egy hete elkezdett fájni a bal mandulám majd később észre vettem mind a két oldalt fehér pöttyöket vettem észre. Kb 2 napja mar annyira be vannak gyulladva hogy enni sem tudok és az egész mandulámat elborította az a fehér cucc... és majdnem dupla nagyságúra duzzadtak.

Tegnap óta szedek antibiotikumot amin azt írta hogy jó a Streptocoocusra (azt hiszem így írják)

Próbáltam gyógyteákat inni, sóval gargalizálni, párologtattam a légutakat, strepsils cukorkát is fogyasztottam de semmi sem enyhít egyre csak rosszabb...

Orvos nem jöhet szóba egyrészt itt Szerbiában epp nem érdekli hogy mi van az emberrel a másik hogy nagyom csúnyán néz ki és tuti le szidna ha meglátná hogy miért nem mentem előbb már..

Mennyi idő mire elkezd hatni az antibiotikum?

Előre is köszönöm! :D



2018. dec. 17. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

"nagyom csúnyán néz ki és tuti le szidna ha meglátná hogy miért nem mentem előbb már.."

Ha tényleg ennyire hülye vagy hogy nem fogod fel, hogy megfelelő kezelés nélkül komolyabb szövődmények maradhatnak vissza, akkor meg is értdemled, ami jönni fog...

2018. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem gyakran van mandulagyulladásom, szinte mindig antibiotikumot írnak fel, a mostani orvosom szokott még Cataflam-ot, nálam az elég jól lehúzza a gyulladást. :)
2018. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma elmentem dokihoz, adott valami erős antibiotikumot meg probiotikumot mellé.. remélem egy pár nap és jobban leszek.
2018. dec. 18. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ömm halló Gyakori Kérdések? Halldoklom elmenjek orvoshoz?

Neem dehogy igyál egy kis meleg teát.

2019. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!