Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen ételt egyek vagy mit...

Milyen ételt egyek vagy mit szedjek hogy elmuljon?

Figyelt kérdés

Nem zar le a gyomorszajam , de olyan szinten hogy szenvedek az éhségtől már mert csak akkor vagyok “jól” ha nem eszem.

Amint 1-2 falatot lenyelek , órákon keresztül jön vissza a torkomba .

Nincsen savam!!! Kizárólag amit eszem az vissza jön. Mit tudnátok ajánlani ra ?

Étrend vagy bármi ami gyomorszaj erősítő . Terhes vagyok, de ez nem változtat a tényen hogy enni nem birok és 5 kilót fogytam már mikor már nem szabadna :(


2018. dec. 17. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Háziorvossal egyeztess. Vannak olyan készítmények amiket evés után kell közvetlenül fogyasztani és bevonják a gyomrot, hogy ne tudjon visszajönni az étel.

Inni tudsz azért vagy az sem megy?

2018. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos inni sem megy már . Teljesen depressziós vagyok emiatt mert a kedély állapotom szörnyű mert nem eszem inkább ugye
2018. dec. 17. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Hányadik hétben vagy?

Nekem segített ha lefagyasztottam valami savanyú üdítőt (pl kaktuszos topjoy) és azt szopogattam, de a Dr. Pepper után is picit jobb a közérzetem.

De ha ennyire rosszul vagy, akkor mindenképpen dokival egyeztess a lehetőségekről.

2018. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most a 33.hetben de a 18.het óta szenvedek emiatt.

Szóval sajna nem most kezdődött .

Az a baj h ezek nem használnának mert a viz is vissza csúszik.

Próbáltam a kreont,ludeat,dipakrint,iberogastot .:/

2018. dec. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!