Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudok kilenc napja...

Miért nem tudok kilenc napja kakilni?

Figyelt kérdés

Az első pár napban még nem tűnt fel. Ugyanis sosem tudtam naponta üríteni. Viszont az ötödik napnál fel tűnt.

Ami még furcsább hogy két óránként nagyon éhes vagyok. Semmi inger nem jön, vagy nem jelez hogy mennem kellene kakálni. Olyan mintha pl az nap elvégeztem volna a dolgot. Ma ittam tejet, ettem narancsot, olajat. Minden létező dolgot ami segíthet de semmi.

Apa holnap vesz hashajtót. Viszont már félek hogy nem fog hatni.

Kórházba pedig nagyon nem szeretnék menni.



2018. dec. 22. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fog az hatni. Hisz erre lett kitalálva.
2018. dec. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reggel ébredés után igyál 1 dl Hunyadi, vagy Mira vizet langyosítva, kicsit felhigítva vízzel. Másik lehetőség: Esténként egyél kaukázusi kefírt.
2018. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez elég aggasztó!Nem játék,hha nem sikerül ma..doki sürgősen.
2018. dec. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ANGI 21 válasza:
Hasonló volt velem is és én annyit tettem hogy inkább leveseket ettem mert az nem terheli túl a gyomrom és igy jobban figyel az emésztésre ...remélem neked is segit majd
2019. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2019. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!