Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan dugítsam ki az orrom?

Hogyan dugítsam ki az orrom?

Figyelt kérdés
Bekaphattam valami vírust,szombat óta orr spray-zek már 2-3 óránként.jelenleg a bal orr lyukamat órák óta nem bírom kidugítani.Rhinathiol,és xilomare orrsptay -im vannak itthon,+ valami tengervizes de az eddig sem volt jó semmire.3 féle forró italporom is van,de az csak arra jó hogy rossz íze van!már megfulladok! orvosi ügyelet kilőve,ott már biztos lefeküdt az ügyeletes orvos,amilyen tapasztalatokat hallok onnan

2018. dec. 25. 20:14
 1/8 Andi80018 ***** válasza:
Ínhalálj borsmentával, van van otthon, illetve gyengék lehetnek ezek az orrspray-k nekem Nasivin van, az 10 perc, és kidugítja. :-) Olyan még nem volt, hogy nem. Ügyeletes gyógyszertárba esetleg el tudsz menni, ha nem is most, de reggel.
2018. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nasivin-nek ugyan az a hatóanyaga,mint az említett kettőnek,most úgy érzem kezd már "oldódni" de most meg a szegycsontomnál fáj,nem tudtam elkezdeni a köhögést, megvolt az inger, de levegő se ki se be.
2018. dec. 25. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Szagolgass pálinkát. Egyik haverom esküszik rá.
2018. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne Bioptron lámpa, vagy infra lámpa rá. Kellene inhalálnod jó erős kamilla teával, amibe egy jó marok sót, diapulmon cseppet tegyél! 3 óránként inhalálj, holnapra jobban leszel.
2018. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andi80018 ***** válasza:
Algopiryn, Cataflan, kamilla tea, napi 3. Életben fogsz maradni szerintem, nem kell annyira túlpörögni. Max két ünnep között lebattyogsz a dokihoz. Egyébként kamillával is jó inhalálni.
2018. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 a felsoroltak közül talán csak kamillám van itthon.de nem értem hogy hogy inhaláljak,ha be van dugúlva,szerencsére most kidugaszolódott,de mint írtam -2-3 óránként kell spray-znem.szerecsére csak hőemelkedésem van(37 fok) de fáj mindenem, alíg tudok mozogni.52ff.
2018. dec. 25. 21:27
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 sajnos a háziorvos már csak januártol rendel,ügyeletre el nem megyek, olyan rossz híre van.
2018. dec. 25. 21:29
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Rhinatiol nekem sem nem volt jó sosem, nem hatott semmit, felesleges 2 óránként fújni vele, nem lesz eredménye. Borsmenta is jó, de nekem a Nasivin hatásos csak.
2018. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!