Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segíteni? Vagy tippeket adni...

Segíteni? Vagy tippeket adni mi lehet ez vagy mivel lehet enyhíteni?

Figyelt kérdés
A nyakam alatt közvetlenül fel van dagadva a két Nyírokcsomó. Elmentünk ügyeletre és azt mondták hogy biztos a kéthéttel ezelötti torokgyulladásomból maradt vissza de azért felírt egy gyógyszert Nurofent. De a torokgyulladásomnál nem volt fel dagadva a nyakam szóval furcsáltam de gondoltam biztos tudja.. de viszont tegnap este végig tapintottam a nyakamon és lejebb is találtam egy eléggé tapintható gondolom nyirokcsomót a másik oldalon is kezd már kijönni... Nem tudom mi lehez ez de eléggé fáj a torkom nem fáj tőle.

2018. dec. 26. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ünnepek után menj el a háziorvosodhoz!
2018. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Nurofen az csak fájdalomcsillapító. Menj el a házi orvosodhoz, és valószínűleg ad rá valami antibiotikumot.
2018. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!