Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki járt már úgy mint én?

Valaki járt már úgy mint én?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 1 hete folyamatosan szédülök, tegnap voltam neurologián, meg fül orr gégészeten, tulajdonképpen csak gyógyszert írtak fel nekem. A járásom bizonytalan, nagyon rosszul érzem magam , olyan mintha nem is s testemben lennék, hanem csak úgy vagyok. Nagyon félek hogy lerokkanok , vagy súlyosabb dolog van a háttérben. 23L
2018. dec. 29. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvos gyógyszereket ír fel, melyekről csak keveset tud, betegségekre, mmelyekről még kevesebbet tud, embereknek, akikről nem tud semmit.

Tehát kézenfekvő a megoldás: keresni valakit, aki a problémát képes megoldani.

2018. dec. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből mi sem tudunk semmit...

Egyelőre szedd a gyógyszereket, hátha használ.

Ha nem múlik, nem ártana egy alaposabb kórházi kivizsgálás az új évben. Egy koponya CT sok mindere fényt deríthetne.

2018. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod nem kórosan alacsony? Én amiatt éreztem magam ugyanígy. Rettenetes, kibírhatatlan állapot!
2018. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló panaszokkal utaltak be engem 12 éves koromban MR vizsgálatra. Megállapítottak nálam egy agytörzsi cisztát. Mivel nem nyomott semmi fontosabb ideget, az orvos azt mondta, ellenőriztessem mindig, de idővel felszívódott. Javaslok neked is hasonló vizsgálatot!

30N

2018. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!