Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a mell fájdalom?!

Mitől lehet ez a mell fájdalom?!

Figyelt kérdés
A bal oldali mellem, érzékenyebb! Csomó nincs benne, minden nap önvizsgálok! Teljes körű vérvizsgálaton voltam, ahol 4 felé tumor markert is csináltak,1 általános,2 nőgyógyászati, és vastagbél daganatokra! Mind negatív, vérkép tökéletes! Menstruációs után kb 6-7 napig van, ez a 2. alkalom! 43 éves vagyok, a kislányom 2 éves

2018. dec. 31. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott lenni.


Èn is elmentem a nödokihoz, mondjuk sejtettem, hogy mitöl lehet.

A nödoki rögtön mammográfiára küldött, ott csináltak teljes körü röngent és Uh-t is. De vérvétel végül is mellráknál felesleges, mert csak mammográfia tudja kimutatni.


Nem találtak semmit, ugye a mellrák nagyon ritka esetben fáj az elején.


Mivel nekem van egy mellkasi gerinc problémám, és sokszor van olyan érzésem mintha szivem fájna, így gondoltam, hogy attól lesz. Vlt olyan is, hogy csak a mellbimbom fájt hetekig egyik oldalon...


Menj el a gyógymasszörhöz, és a mellkasi gerinc környékét massziroztasd meg.

2018. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyéb okból volt a tumor marker,mert feketés volt a széklet(kiderült,hogy lilakaposzat miatt)doki megcsináltatta!Speciális mellszuresen 3 éve voltam!
2018. dec. 31. 08:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyéb okból volt a tumor marker,mert feketés volt a széklet(kiderült,hogy lilakaposzat miatt)doki megcsináltatta!Speciális mellszuresen 3 éve voltam! Ott minden rendben volt, kicsit mirigyesebb a mell állományom! Mammográfian 11 éve voltam!
2018. dec. 31. 08:34
 4/5 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt fáj. Nekem kivették a méhem petefészkeket, mégis érzékeny időnként, és a mirigyek is megduzzadnak, aztán elpuhulnak. Pedig azt gondoltam, hogy a hormonok miatt ez nem lesz már, mivel megműtötték. Amúgy egy mammográfiára el lehet már kezdeni járni ebben a korban. 1-2 évente.
2019. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A két fiam után voltam mammográfian (17, 14 évesek) akkor nagyon fájt a vizsgálat, ezért mentem el 3 éve egy speciális mellszuresre! De ha nem múlik elmegyek ultrahangra!
2019. jan. 1. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!