Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hajolgatás után hányás, mitől...

Hajolgatás után hányás, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam hajlamos a hányásra, de az utóbbi két-három hétben a nagyon enyhe hajolgatás is hányingert okoz. Ma annyi is elég volt, hogy néhány percig lefelé néztem, és egyszer csak ki kellett rohannom hányni. Ijesztő, tapasztalt már valaki ilyet?
2019. jan. 2. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
BPPV, (esetleg Meniére) betegségek is lehetnek. Nem gyógyíthatók. Nekem is van sajnos. Volt, amikor hetekig úgy ébredtem, hogy kinyílt a szemem, és mintha hullámvasútban ülnék forgott körbe, körbe a szoba, aztán hányás. Nagyon rossz forogva elmenni a wc-ig, kb. mint egy részeg. És az a baj, hogy annyira ritka betegségek, hogy a legtöbb esetben nem is diagnosztizálják, hanem ráfogják a stresszre. Aztán egyik napról a másikra elmúlt. Kb. 2 éve csak ritkán vannak gyengébb tünetek.
2019. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!