Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek, hogy nem leszek alkalmas?

Félek, hogy nem leszek alkalmas?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, pont 1 éve volt egy igen rövid védekezés nélküli aktusom egy csajjal. Azóta kattogok, hogy biztosan hiv-es vagyok. Tvasszal vonulok be a seregbe és ugye ott van HIV szűrés. Nos, félek, hogy széttörik az álmomat a vérvétel után és kiderül, hogy HIV-es vagyok. Azóta máér volt egy mandulaműtétem, amin semmit sem mutattak ki, illetve semmit sem találtak. Alig voltam beteg ebben az egy évben

2019. jan. 3. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csináltatsz egy tesztet és akkor kiderülne, hogy pozitív vagy negatív vagy? Mindig jobb a biztosat tudni, mint a bizonytalan miatt aggódni!
2019. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Tehát azt gondolod,hogy a csajnak volt valami baja?Miért nem keresed fel és kérdezed meg tõl?De szerintem semmi bajod nincs.
2019. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy a HIV a legdurvább amit elkaphatsz... :D

Egyébként mandulaműtét előtt nem szűrnek nemibetegségekre. De tetszik a struccpolitika amit folytatsz: félek, hogy beteg lehetek, de egy év alatt se jutottam el oda, hogy kivizsgáltassam magam, mert mi van ha igazam van.

És ilyen emberek szolgálnak a seregben...

2019. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle és felkurta magát hogy miért vagyok ilyen hülye
2019. jan. 3. 12:32
 5/11 A kérdező kommentje:
De ez az egesz félelem onnan indult, hogy a neten olvastam, hogy a hiv esélyét növeli a óvszer nélküli szex. A csajrol meg olyan pletykák mennek hogy rbanc, természetesen a csaj tagadta.
2019. jan. 3. 12:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha most nem csináltatsz tesztet, akkor tavasszal majd kiderül. Várhatsz addig. Vagy megcsináltatod most, hogy ne kattogj tovább.
2019. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz járok hipochondriával. Ő szerinte kár ezen aggódni, mert kicsi erre az esélyem, illetve beszéltem egy dokival is személyesen erről
2019. jan. 3. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy-két hónapja olvastam hasonló kérdést, valószínűleg azt is te tetted fel... Miért nem mész el kivizsgáltatni magadat? Nagy valószínűséggel semmi bajod nincs, de ha be is igazolódik a félelmed, minél előbb kiderül, annál jobb, mert akkor el tudod kezdeni a terápiát, és ugyanolyan normális, hosszú életed lesz, mint egy HIV negatív embernek.
2019. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ez nem kizáró ok, hogy mentálisan sérült vagy????
2019. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyáva vagy mert nem mersz elmenni egy ingyenes vizsgálatra ami cáfolhatná a félelmedet és mentális betegségben is szenvedsz.

Te nem az esetleges HIV miatt nem fogsz bekerülni a seregbe, ezt most borítékolom neked.

2019. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!