Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap egésznap hánytam,...

Tegnap egésznap hánytam, éjszaka is, ma már átmenet hasmenésbe a dolog, lehet h rosszat ettem?

Figyelt kérdés

Semmi más bajom nincs, rázott a hideg tegnap este és éjszaka is. De a legmagasabb hő, amit mertem az 37,3volt..

Faj a fejem, de gondolom a vizveszteseg miatt.

Van ilyen vírus vagy rosszat ettem? :/


2019. jan. 5. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony! Én is megtapasztaltam decemberben. Két napig tartott csak, de elég gyenge voltam tőle.
2019. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Az influenza egyik változata.
2019. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot ilyenkor ez a legfontosabb probiotikum sós krumpli keksz tea. Vírus lesz.
2019. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden kijon. Vizet kis kortyokat iszok és akkoris.. :( nagyon gyenge vagyok és van egy 10honapos kisfiam.. Nehéz :/ odaraktan egy húslevest talán segít. Kekszet is próbáltam, hát szinte azonnal kijott.

Valaki ajánlotta a kólát, hogy hideg kólát igyak? Mit gondoltok?

2019. jan. 5. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak vizet, de azt is lassan (belőlem először a víz is kijött).Holnapra vége lesz. A babád remélem nem kapja el. (az én nagy gyerekem megúszta). Gyógyulást. :)
2019. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most kicsit anyukám elvallalta. Így aludtam egyet és még nagyon gyenge vagyok de nem hánytam egy ideje. A húsleves is kész, próbálok enni.

Szegényt sajnálnám ha elkapná.. Jó h nálatok megúszta a gyerkőc. :) köszi

2019. jan. 5. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!