Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbeteg lehetek? Vagy mi...

Pánikbeteg lehetek? Vagy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Többször van amikor hányingerem van vagy rossz a gyomrom mondjuk ha tul sokat eszek. Na és ha hanyingerem van elkezd nagyon dobogni a szívem, alig kapok levegőt és szédülok. Tudni kell rolam hogy nagyon felek a hanyastol, ez az amit a vilagon a lrgjobban utalok.

Meg nyaron voltam dolgozni es a melegtol kicsit szedultem, meg hanyingerem volt es hat szerintem utana bepanikoltsm mert alig kaptam levegot meg ilyenek.( Volt mar olyan is hogy setaltam egyedul ragondoltam hogy basszus kicsit rosszul vagyok es megint slig kaptam levegot es vert a szivem nagyon) Szerintetek ez panikbetegseg lehet? En erre gondoltam. Es valahogy kezelni lehet?



2019. jan. 5. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Panikbetegseget orvos allapithat meg (pszichiater). Nekem is idoszakosan megjelennek a panikrohamok, lehet vele egyutt elni. A legfontosabb, hogy tudd, hogy csak az agyad szorakozik veled :) (Tudom, ezt igy konnyu mondani, ha mar bepanikolsz, nem egyszeru logikusan gondolkodni). Nekem tobbek kozott az segit, ha a legzesemet "helyreallitom", elkezdek szamolgatni magamban, vagy parbeszedeket folytatok le a fejemben, ilyesmik :D
2019. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 áfonyamálna123 ***** válasza:
ez egy szorongásos zavar, az a neve, hogy emetofóbia
2019. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!