Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tüdőgyulladás lenne?

Ez tüdőgyulladás lenne?

Figyelt kérdés

Még karácsony előtt kezdődött a szokásos megfázás, fájt a torkom, köhögtem és egy kicsit folyt az orrom. Hőmelkedésem lehetett csak, azt nem néztem, de nem rázott a hideg.

Mostanra még mindig köhögök (válladék általában jön, sőt úgy érzem, mintha jönne fel a maradék még) és néha lázas leszek. Nagy fájdalmat nem érzek sehol sem. Fáradékony se vagyok, levert se sokszor.

Ez még az előző lecsengése, vagy ez már más lehet?



2019. jan. 7. 21:37
 1/3 A kérdező kommentje:
A köhögésem az erős, sokszor fuldokló, úgy érzem hogy a válladék miatt van mindig, az kimaradt.
2019. jan. 7. 21:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rá tudnék hallgatni egy fonendoszkóppal, akkor meg tudnám mondani. Így sajna nem.


egy eüs

2019. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt gondolom mondjuk, hogy közelről könnyebb megállapítani. Ha rosszabbodik, elmegyek orvoshoz, csak kicsit tartok tőle, hogy tüdőgyuszi lesz.
2019. jan. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!